CV2020 we4

Informacje ogólne.

Godziny pracy – poniedziałek – piątek w godzinach 800 – 1600. Dotyczy wszystkich Miejsc Egzaminowania oraz Administracji ośrodka i Wydziału Szkoleń.

Nie będzie możliwości zapisów osobistych oraz płatności kartą w ośrodku.

Kontakt będzie możliwy tylko drogą elektroniczną, na wskazane numery telefonów, adresy e-mail, zgodnie z podanymi poniżej procedurami.

Wszystkie nasze działania realizowane będą z zachowaniem wymogów i obostrzeń, po obu stronach, wynikających z obowiązujących przepisów prawa (zalecane minimalne odległości, dopuszczalne ilości osób, konieczność zasłonięcia ust i nosa etc.).

WORD Warszawa zapewni Państwu dostęp do środków dezynfekujących, przy wejściu do budynku oraz sal wykładowych ale będziemy też wymagali spełnienia przez Państwa nałożonych przepisami wymogów oraz respektowania następujących zasad:

 1. Osoba wchodząca na teren WORD Warszawa wyraża zgodę na przestrzeganie ustalonych zasad i poddaje się poleceniom pracownika WORD Warszawa, zgodnie z oświadczeniem, które podpisuje w obecności upoważnionego pracownika WORD bezpośrednio przed wejściem na teren Ośrodka.
 2. Na teren WORD w Warszawie może wejść tylko osoba z wyznaczonym terminem egzaminu lub szkolenia
 3. Osoba wchodząca zobowiązana jest poddać się pomiarowi temperatury ciała termometrem bezdotykowym. Pomiar temperatur nie będzie rejestrowany. W przypadku wyniku temperatury podwyższonej (powyżej 37 0C), osoba nie zostanie wpuszczona na teren budynku WORD oraz dopuszczona do egzaminu, szkolenia.
 4. Osoba wchodząca zobowiązana jest do poddania się dezynfekcji dłoni płynem dezynfekującym.
 5. Osoby przebywające na terenie WORD Warszawa zobowiązane są do przebywania w miejscach wyznaczonych, dostosowanych do norm odległości między poszczególnymi osobami.
 6. Osoby przystępujące do egzaminu praktycznego kategorii A, A1, A2, AM prawa jazdy zobowiązane są do posiadania swojego kasku.
  Ze względów bezpieczeństwa WORD Warszawa nie udostępnia kasków ochronnych na czas egzaminu praktycznego kategorii motocyklowych

W ramach wznowionej działalności WORD Warszawa realizowane są

 • egzaminy teoretyczne i praktyczne wszystkich kategorii i we wszystkich Miejscach Egzaminowania WORD Warszawa zgodnie z wcześniejszą decyzją Urzędu Marszałkowskiego, tj. w szczególnych sytuacjach gdy uzyskanie uprawnień jest niezbędne w życiu codziennym
 • szkolenia i kursy
  • reedukacyjny - problematyka przeciwalkoholowa i przeciwdziałania narkomanii
  • dla kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego
  • kierowanie ruchem drogowym
  • dla kierowców zawodowych
  • pozostałe szkolenia i kursy znajdujące się w ofercie WORD Warszawa
 • po wcześniejszym ustaleniu dostępności i szczegółów organizacyjnych z pracownikiem Wydziału Szkoleń.

Ponowny zapis z odwołanego teminu.

Gdy zapis, przy spełnieniu wymagań dotyczących możliwości przystąpienia do egzaminu, będzie dotyczył wcześniej odwołanego terminu egzaminu, prosimy o bezpośdni kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta celem wynaczenia nowego terminu egzmainu. Dla usprawnienia pocesu zaspisu prosimy o przygotowanie poniższych informacji.

 • Dane osobowe tj. imię, nazwisko, nr PESEL
 • Data, godzina, rodzaj i kategoria odwołanego, anulowanego egzaminu.

Zapisy dla osób wyznaczajacych kolejny temin lub zapisujących się po raz pierwszy.

Osoby będące w takiej sytuacji są zobowiązane do złożenia pisemnego podania z uzasadnieniem – drogą elektroniczną na podane poniżej adresy email lub kontakt telefoniczny z danym Miejscem Egzaminowania WORD Warszawa – egzaminy lub Wydziałem Szkoleń - szkolenia.

Do zrealizowania zapisu na egzamin konieczne są następujące informacje wymienione poniżej. Prosimy o ich zawarcie w treści maila oraz dołączanych plikach lub przygotowanie przed wykonaniem telefonu do Biura Obsługi Klienta Miejsca Egzaminowania.

Gdy zapis, przy spełnieniu wymagań dotyczących możliwości przystąpienia do egzaminu, będzie dotyczył kolejnego terminu egzaminu lub gdy będzie to pierwszy zapis w WORD Warszawa

 • Dane osobowe tj. imię, nazwisko, nr PESEL
 • aktywny i odbierany numer telefonu kontaktowego
 • potwierdzenia opłaty za egzamin - plik PDF z systemu bankowego lub skan, zdjęcie potwierdzenia opłaty dokonanej np. na poczcie. W takim wypadku przed egzaminem konieczne będzie dostarczenie oryginału potwierdzenia wpłaty a sam zapis zostanie zrealizowany po potwierdzeniu płatności przez Wydział Finansowo-Księgowy WORD Warszawa.
  Informacje o kwotach opłat egzaminacyjnych, rachunku bankowym oraz wymaganych danych zawartych w tytule przelewu znajdą Państwo pod adresem  https://word.waw.pl/egzaminy/egzaminy-oplaty
 • numer PKK, jeżeli zapis w WORD Warszawa będzie realizowany po raz pierwszy (osoby ze skierowaniami, egzamin w trybie eksternistycznym etc.) oraz możliwość pobrania przez WORD Warszawie Państwa PKK, 

Dla usprawnienia procedowania przesyłanych wniosków prosimy o użycie w programach pocztowych opcji potwierdzenia otrzymania maila i dopiero po otrzymaniu potwierdzenia kontaktowanie się telefoniczne lub uzupełnienia zgłoszenia zgodnie z otrzymaną odpowiedzią.

Zgłoszenia i wnioski nie spełniające podanych powyżej wymagań i nie zawierające kompletu potrzebnych informacji nie będą procedowane.

Zawsze należy przysyłać kompletne zgłoszenie, także w odpowiedzi na informację o stwierdzonych brakach formalnych.

Egzaminy, Miejsce Egzaminowania

Szkolenia

Odlewnicza 8

(wszystkie kategorie)

Powstańców Śląskich 127a (Bemowo)

(kategorie B, B1)

Radarowa 1 (Okęcie)

(kategorie B, B1)

Odlewnicza 8

(22) 59-76-781

(22) 861-51-97

(22) 499-53-52 (785-250-683),

(22) 59-76-741

(22) 59-76-730

 

(22) 499-21-52 (785-250-715)

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.