Element dekoracyjny - Budynek siedziby WORD w Warszawie

Aktualizacja 22 kwietnia 2020

Etap II+

Od dnia 23 kwietnia 2020 pracownicy Biur Obsługi Klienta Miejsc Egzaminowania Radarowa i Bemowo przygotowują logistykę przywrócenia zapisów dla osób które miały wyznaczone i odwołane terminy egzaminów. Szczegółowe informacje co do procedur zapisów już wkrótce.

Aktualizacja 21 kwietnia 2020

Etap II

Od dnia 22 kwietnia 2020 w ramach procedur opisanych w Etapie I do listy realizowanych kategorii dołączyła kategoria B.


Etap I

Słowem wstępu,

 • zmiany dotyczą tylko Ośrodka przy ul. Odlewniczej 8, pozostałe Miejsca Egzaminowania nadal będą nieczynne.
 • kontakt będzie możliwy tylko drogą elektroniczną, na wskazane numery telefonów, adresy e-mail. Nie będzie możliwości zapisów osobistych oraz płatności kartą w ośrodku.

Wszystkie nasze działania realizowane będą z zachowaniem wszystkich wymogów i obostrzeń, po obu stronach, wynikających z obowiązujących przepisów prawa (zalecane minimalne odległości, dopuszczalne ilości osób, konieczność zasłonięcia ust i nosa etc.).

WORD Warszawa zapewni Państwu dostęp do środków dezynfekujących, przy wejściu do budynku oraz sal wykładowych ale będziemy też wymagali spełnienia przez Państwa nałożonych przepisami wymogów.

Ze względów bezpieczeństwa WORD Warszawa nie udostępnia kasków ochronnych na czas egzaminu praktycznego kategorii motocyklowych. Nalezy posiadać własny kask.

EGZAMINY:

Wracamy z organizacją i realizacją egzaminów zgodnie z wcześniejszą decyzją Urzędu Marszałkowskiego, tj. dla osób będących w szczególnych sytuacjach.

W ramach wznowionego procesu egzaminacyjnego realizowane są egzaminy teoretyczne i praktyczne wszystkich kategorii.

Procedura:

Aby wyznaczyć termin egzaminu należy, w pierwszej kolejności, zapoznać się z tym oświadczeniem / wnioskiem (PDF 566,0KB) a następnie przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., może być w treści maila, umotywowany wniosek o egzamin.

Podpisanie, przed egzaminem, ww. oświadczenia będzie warunkiem dopuszczenia do egzaminu.

Ze względów bezpieczeństwa WORD Warszawa nie udostępnia kasków ochronnych na czas egzaminu praktycznego kategorii motocyklowych. Nalezy posiadać własny kask.

Do zrealizowania zapisu konieczne są następujące informacje. Prosimy o ich zawarcie w treści maila oraz dołączanych plikach.

 • Dane osobowe tj. imię, nazwisko, nr PESEL
 • aktywny i odbierany numer telefonu kontaktowego
 • numer PKK, jeżeli zapis w WORD Warszawa będzie realizowany po raz pierwszy (osoby ze skierowaniami, egzamin w trybie eksternistycznym etc.) oraz możliwość pobrania przez WORD Warszawie Państwa PKK, 
 • potwierdzenia opłaty za egzamin lub informacja że Państwa saldo w systemie egzaminacyjnym zawiera dostępne środki, np. z odwołanego egzaminu (będzie możliwość wykorzystania tej kwoty).
  Potwierdzenie dokonanej opłaty - plik PDF z systemu bankowego lub skan, zdjęcie potwierdzenia opłaty dokonanej np. na poczcie. W takim wypadku przed egzaminem konieczne będzie dostarczenie oryginału potwierdzenia wpłaty a sam zapis zostanie zrealizowany po potwierdzeniu płatności przez Wydział Finansowo-Księgowy WORD Warszawa. Informacje o kwotach opłat egzaminacyjnych, rachunku bankowym oraz wymaganych danych zawartych w tytule przelewu znajdą Państwo pod adresem

Po przesłaniu wniosku prosimy oczekiwać na kontakt z naszej strony.

SZKOLENIA

Wracamy z organizacją pełnej gamy, szkoleń które dotychczas były w ofercie WORD Warszawa.

Jeżeli potrzebują Państwo

 • „zbić ilość punktów karnych”
 • odbyć szkolenie w ramach otrzymanych skierowań
 • przeszkolić swoich pracowników jak kierować ruchem drogowym
 • odbyć szkolenia dla kierowców zawodowych

Czekamy na państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 800 – 1600

Prosimy kontaktować się drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które miały już ustalone terminy szkoleń przed zawieszeniem ich realizacji prosimy o kontakt drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. celem wyznaczenia nowego terminu odbycia szkolenia.