Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na wydarzenia i imprezy masowe organizowane przez Automobilklub Polski w dniach 14-15 września 2019,  Miejsce Egzaminowania Powstańców Śląskich 127A (Bemowo) będzie nieczynne w dniu 14 września 2019 (sobota). 

W tym dniu nie będą realizowane egzaminy na prawo jazdy oraz nie będą prowadzone zapisy na egzaminy.

Pozostałe Miejsca Egzaminowania WORD w Warszawie, tj. Radarowa i Odlewnicza, pracować będą normalnie.

Natomiast ze względu na prowadzone w dniu 14 września 2019 prace konserwacyjne w systemach teleinformatycznych Miejsca Egzaminowania Powstańców Śląskich mogą wystąpić ograniczenia w dostępności zapisów elektronicznych realizowanych z pomocą platformy info-car.pl

Za wynikłe z tego powodu utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

Kilkudziesięciu seniorów z Warszawy i okolic doskonaliło swoje umiejętności za kierownicą na Torze Modlin. Z zajęć z instruktorami doskonalenia techniki jazdy i psychologami transportu mogli skorzystać dzięki pilotażowemu programowi mazowieckiego samorządu realizowanego we współpracy z Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego.

Szanowni Państwo,

informujemy, że ze względu na, organizowany przez Ministerstwo Infrastruktury w dniach 31 sierpnia -1 września 2019, Egzamin Weryfikacyjny dla kandydatów na egzaminatorów i egzaminatorów osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdem silnikowym, Miejsce Egzaminowania Odlewnicza będzie nieczynne w dniu 31 sierpnia 2019.

W tym dniu tj. 31 sierpnia 2019, w ME Odlewnicza nie będą realizowane egzaminy oraz nie będą prowadzone zapisy na egzaminy.

Miejsca Egzaminowania Radarowa oraz Bemowo pracować będą normalnie.

Dodatkowo w związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi w Systemach Teleinformatycznych Miejaca Egzaminowania Odlewnicza, od godziny 1500 dnia 30 sierpnia 2019 (piątek) do godziny 2200 dnia 31 sierpnia 2019 (sobota) mogą wystąpić problemy z dostępnością usługi internetowej rezerwacji terminów egzaminów w Miejscu Egzaminowania Odlewnicza.

Za wynikłe z tego powodu utrudnienia i niedogodności serdecznie przepraszamy.

Szanowni Klienci WORD Warszawa, 

informujemy, że ze względu na prowadzone w dniach 23 - 24 sierpnia 2019 roku prace konserwacyjne w systemie informatycznym Miejsca Egzaminowania Radarowa (Okęcie), ośrodek będzie nieczynny w dniu 24 sierpnia 2019 roku. W tym dniu nie będą realizowane egzaminy na prawo jazdy oraz zapisy na egzaminy.

Dodatkowo w związku z prowadzonymi pracami, od godziny 1500 dnia 23 sierpnia 2019 (piątek) do godziny 700 dnia 26 sierpnia 2019 (poniedziałek) mogą wystąpić problemy z dostępnością usługi internetowej rezerwacji terminów egzaminów w Miejscu Egzaminowania Radarowa (Okęcie).

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Mazowsze ma program dla seniorów za kółkiem. Doskonalą umiejętności na Torze Modlin.

Jazda z instruktorami doskonalenia techniki jazdy i wykłady na temat tego jak zmieniają się predyspozycje za kierownicą kiedy osiągamy wiek senioralny – tak kierowcy powyżej 55 roku życia z Mazowsze doskonalili swoje umiejętności za kierownicą podczas szkolenia organizowanego przez mazowiecki samorząd i Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego. Szkolenia są bezpłatne