Ze względu na podejrzenie uczestniczenia w egzaminach osoby zarażonej Covid-19 (SARS-Cov-2), w celu zapewnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa osób zdających oraz pracowników WORD Warszawa w dniach 3 - 6 lipca 2020 roku (tj. piątek, sobota, poniedziałek) zawiesza się realizację egzaminów oraz zapisów na egzaminy w Miejscu Egzaminowania Radarowa.

Wszystkie zaplanowane w tych dniach egzaminy zostały anulowane w systemie egzaminacyjnym. Wyznaczenie nowego terminu egzaminu, po przywróceniu procesu egzaminowania, nastąpi bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych opłat.

O wszelkich podejmowanych działaniach będziemy na bieżąco informować na naszych stronach oraz profilu FB.

Od 6 lipca 2020 następuje zmiana w usłudze „jazd próbnych przed egzaminem”.

 

 

Usługa jazd próbnych będzie dostępna jedynie pojazdami OSK:

 • w Miejscach Egzaminowania Radarowa i Powstańców Śląskich - w każdy poniedziałek i wtorek miesiaca w godzinach 1500 - 1600.
 • w Miejscu Egzaminowania Odlewnicza - w każdy piątek miesiąca w godzinach 1500 - 1700 .

 

Godziny pracy od 1 czerwca 2020 roku.

MIEJSCA EGZAMINOWANIA

ME Odlewnicza*

ME Bemowo*

ME Radarowa*

Administracja (Odlewnicza 8)

pon. - pt.

800 - 1600

-

-

Biuro Obsługi Klienta
oraz
Egzaminy

pon. - czw.

600 - 2200

800 - 1600

800 - 1600

piątek

800 - 1600

800 - 1600

800 - 1600

sobota

800 - 1600

800 - 1600

800 - 1600

Prowadzimy egzaminy teoretyczne i praktyczne wszystkich kategorii i we wszystkich Miejscach Egzaminowania WORD Warszawa.

Zapisy na egzaminy realizowane będą

 • Osobiście, w Biurze Obsługi Klienta - w tym wypadku można użyć środków z wcześniej wniesionych, niewykorzystanych opłat. Należy posiadać przy sobie wydrukowane potwierdzenie dokonania przelewu opłaty egzaminacyjnej.
 • dla egzaminów odwołanych w dniach ograniczeń w pracy WORD - poprzez telefoniczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta Miejsca Egzaminowania celem wyznaczenia nowego terminu egzaminu lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta
 • za pośrednictwem portalu info-car.pl
 • dla osób które, zgodnie z obowiązującą procedurą, złożyły do dnia 31 kwietnia 2020 wniosek o egzamin - wszystkie przesłane i kompletne wnioski podlegać będą dalszemu procedowaniu – poprzez telefoniczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta danego Miejsca Egzaminowania celem wyznaczenia terminu egzaminu.

Zapisy na szkolenia i kursy organizowane przez WORD Warszawa realizowane będą zgodnie z informacjami dotyczącymi konkretnego szkolenia.

Nowe zasady realizacji usługi "jazda próbna przed egzaminem". Promocyjna cena na realizację usługi "pojazdem WORD' pozostaje. Nowe godziny i dni dostępności usługi.

Wszystkie nasze działania realizowane będą z zachowaniem wymogów i obostrzeń, po obu stronach, wynikających z obowiązujących przepisów prawa (zalecane minimalne odległości, dopuszczalne ilości osób, konieczność zasłonięcia ust i nosa etc.). W mocy pozostają wszystkie wcześniejsze ustalenia i zalecenia w tej kwestii.

WORD Warszawa zapewni Państwu dostęp do środków dezynfekujących, przy wejściu do budynku oraz sal wykładowych ale będziemy też wymagali spełnienia przez Państwa nałożonych przepisami wymogów oraz respektowania następujących zasad:

 1. Osoba wchodząca na teren WORD Warszawa wyraża zgodę na przestrzeganie ustalonych zasad i poddaje się poleceniom pracownika WORD Warszawa, zgodnie z oświadczeniem, które podpisuje w obecności upoważnionego pracownika WORD bezpośrednio przed wejściem na teren Ośrodka.
 2. Osoba wchodząca zobowiązana jest poddać się pomiarowi temperatury ciała termometrem bezdotykowym. Pomiar temperatur nie będzie rejestrowany. W przypadku wyniku temperatury podwyższonej (powyżej 37,0 0C), osoba nie zostanie wpuszczona na teren budynku WORD oraz dopuszczona do egzaminu, szkolenia.
 3. Osoba wchodząca zobowiązana jest do poddania się dezynfekcji dłoni płynem dezynfekującym.
 4. Osoby przebywające na terenie WORD Warszawa zobowiązane są do przebywania w miejscach wyznaczonych, dostosowanych do norm odległości między poszczególnymi osobami.
 5. Osoby przystępujące do egzaminu praktycznego kategorii A, A1, A2, AM prawa jazdy zobowiązane są do posiadania swojego kasku oraz zapewnienie odpowiedniego stroju ochronnego w postaci:
   • obuwia pełnego zakrywającego stopę wiązanego lub zapinanego na klamry, rzepy lub zatrzaski lub obuwia typu motocyklowego,
   • spodni z długimi nogawkami,
   • kurtki z długimi rękawami zapinanej na suwak, guziki lub zatrzaski,
   • rękawic zakrywających całe dłonie.

  Ze względów bezpieczeństwa WORD Warszawa nie udostępnia kasków ochronnych na czas egzaminu praktycznego kategorii motocyklowych.

  WORD Warszawa zaleca przystąpienie do egzaminu z wykorzystaniem własnych, atestowanych ochraniaczy na kolana i łokcie.

Od czerwca 2020 kilka nowości w usłudze „jazd próbnych przed egzaminem”.

Kontynuujemy powitanie wracających z kwarantanny egzaminów oraz nowych, starych, samochodów Hyundai przedłużamy promocję na „jazdę próbną” realizowaną pojazdem WORD. 30 minutowe spotkanie z „pojazdem WORD” kosztuje 30PLN (dotychczasowa cena – 40PLN).

Wychodząc naprzeciw Państwa zainteresowaniu usługa jazd próbnych będzie dostępna:

 • w Miejscach Egzaminowania Radarowa i Powstańców Śląskich - w każdy dzień egzaminacyjny, tj. od poniedziałku do soboty, w godzinach 1600 - 1700.
 • w Miejscu Egzaminowania Odlewnicza - w piątki i soboty w godzinach 1600 - 1700 (ze względu na organizację pracy, tj. praca w godzinach 600-2200 od poniedziałku do czwartku)

JPE maj2020

 

Od 4 maja 2020 egzaminy wróciły w pełnej ofercie, od 11 maja 2020 wraca usługa „jazd próbnych przed egzaminem”.

Na powitanie wracających z kwarantanny egzaminów oraz nowych, starych, samochodów Hyundai przygotowaliśmy dla Państwa promocję na „jazdę próbną” realizowaną pojazdem WORD. Tylko w maju 30 minutowe spotkanie z „pojazdem WORD” kosztuje 30PLN (dotychczasowa cena – 40PLN).