Adres

WORD Warszawa, Miejsce Egzaminowania "Radarowa", 02-137 Warszawa, ul. Radarowa 1


Biuro Obsługi Klienta

tel. (22) 499-53-52 (785-250-683), e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące procedury zapisu na egzamin znajdą Państwo w zakładce Zapis na egzamin

Jednocześnie informujemy, że w celu zapewnienia Klientom bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości obsługi okienka Biura Obsługi Klienta są monitorowane - rejestrowany jest zarówno obraz jak i dźwięk. Administratorem zapisanych danych jest WORD Warszawa, ul. Odlewnicza 8.


Godziny pracy

Dni pracy

Egzaminy

BOK / Zapisy

poniedziałek - sobota

7:00 - 15:00

7:00 - 15:00


Dokonywanie opłat:

W Miejscu Egzaminowania możliwość dokonywania płatności wyłącznie z użyciem kart płatniczych.


Pracownicy funkcyjni

  • Maciej Zborowski - Kierownik ME
    tel. (22) 224-04-82 - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Beata Zborowska - Koordynator ME
    tel. (22) 224-04-83 - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak dojechać:
 

  • samochodem:
    • jadąc ulicą Franciszka Hynka w kierunku Al. Krakowskiej, za salonem samochodowym po prawej stronie wjazd na parking lub przed przejściem dla pieszych, (przejście z sygnalizacją świetlną) w prawo w ul. Radarową, ośrodek znajduje się po prawej stronie,
    • jadąc Al. Krakowską od strony Raszyna, po minięciu ul. Franciszka Hynka, należy na pierwszym skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcić w prawo w ul. Lechicką a następnie na czwartym skrzyżowaniu (cechą charakterystyczną skrzyżowania jest jego "podniesienie, na wzór progu spowalniającego) skręcić w prawo w ul. Radarową i jechać w kierunku ul. Franciszka Hynka. Ośrodek znajduje się po lewej stronie, nie dojeżdżając do ul. Franciszka Hynka,
    • jadąc Al. Krakowską od strony centrum, po przejechaniu wiaduktu nad torami kolejowymi, na drugim skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcić w lewo w ul. Lechicką a następnie na czwartym skrzyżowaniu (cechą charakterystyczną skrzyżowania jest jego "podniesienie, na wzór progu spowalniającego) skręcić w prawo w ul. Radarową i jechać w kierunku ul. Franciszka Hynka. Ośrodek znajduje się po lewej stronie, nie dojeżdżając do ul. Franciszka Hynka,
  • komunikacją miejską:
    • autobusem: 141, 189 - przystanek Radarowa,
    • tramwajem: 7, 9, 15 - przystanek Hynka.

Odnośnik portalu ZTMSzczegółowe informacje o warszawskiej komunikacji miejskiej na portalu ZTM


Poniżej mapa Google z zaznaczoną dużą czerwoną pinezką lokalizacją Miejsca Egzaminowania przy ul. Radarowej 1 w Warszawie.


Do pobrania: