To kolejna inicjatywa samorządu województwa mazowieckiego której celem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez kształtowanie prawidłowych postaw oraz uświadomienie zagrożeń wynikających z uczestnictwa w ruchu drogowym.

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kategorii B i masz nie więcej niż 24 lata lub ukończyłeś 55 lat zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Modlinie.

Urządz Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie wraz z Mazowieckiem Centrum Polityki Społecznej ogłasza nabór na bezpłatne szkolenie profilaktyczne z techniki jazdy dla młodych kierowców w wieku 18-24 lata oraz dla kierowców którzy ukończyli 55 lat.

Szkolenie odbędzie się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Modlinie– serdecznie zapraszamy.

Organizator zapewnia transport oraz wyżywienie.

Zgłoszenia przyjmowane są osobiście w WORD w Warszawie przy ulicy Odlewniczej 8 pok. 217 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Szkoleń i Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pod numerem 22 59 76 741.

Decyduje kolejność zgłoszeń – ilość miejsc ograniczona.

Dostępne terminy szkoleń:

  • 27.10.2021
  • 08.11.2021

Do pobrania:

Uwaga. W wersji edytowanej Karty zgłoszeniowej (w formacie DOCX) pola wyboru grupy wiekowej oraz akceptacja oświadczenia zaznaczane są poprzez kliknięcie na danym polu.