W przypadku pytań lub wątpliwości co do przebiegu egzaminu, prosimy zwracać się do Kierowników Miejsca Egzaminowania lub Egzaminatorów Nadzorujących w poszczególnych Miejscach Egzaminowania:

ME 1 - Odlewnicza (szczegóły ME 1)
 Sławomir Malinowski (Kierownik ME)Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 Konrad Marciniak (Egz. nadzorujący)Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ME 2 - Powstańców Śląskich (szczegóły ME 2)
 Andrzej Grabowski (Kierownik ME)Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ME 3 - Radarowa (szczegóły ME 3)
 Zbigniew Lichtblau (Kierownik ME)Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Egzaminator nadzorujący nadzoruje pracę egzaminatorów i udziela wyjaśnień na uwagi wnoszone przez osoby egzaminowane.


Zgodnie z Art. 68 ust. 1 Ustawy o kierujących z dnia 5 stycznia 2011 roku osoba, która przystąpiła do egzaminu państwowego może zgłaszać, za pośrednictwem dyrektora ośrodka egzaminowania, do właściwego organu nadzoru, skargi i zastrzeżenia co do jego przebiegu i oceny.

Skargi można składać w ciągi 14 dni od dnia, w którym egzamin był przeprowadzony.

Nadzór nad procesem egzaminowania w WORD Warszawa sprawuje Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Skargi i zastrzeżenia co do przebiegu i oceny egzaminu państwowego należy składać za pośrednictwem Dyrektora WORD Warszawa, w sekretariacie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie przy ul. Odlewniczej 8.

Skarga może zostać złożona:

  • osobiście pod wskazanym wyżej adresem w godzinach urzędowania (II piętro, pokój 213),
  • za pośrednictwem poczty na adres:
    Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie, ul. Odlewnicza 8, 03-231 Warszawa
  • e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • faksem na numer: (22) 59 76 701

Działając w imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego skargi i zastrzeżenia co do przebiegu egzaminu i jego oceny rozpatruje:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Departament Organizacji
Biuro ds. Kandydatów i Kierujących Pojazdami
03-469 Warszawa ul. Skoczylasa 4